Голям обрат предстои в „Ергенът“, който ще разтърси из основи спокойствието в имението. В следващия епизод водещият Наум Шопов ще хвърли истинска „бомба“, разкривайки пред дамите неочаквана тайна – Елизабет ще се окаже таен агент на Крис.
Още с влизането си тя ще носи черна роза и ще има специална мисия – да наблюдава внимателно кои от момичетата, заявили интерес към Крис, са искрени в намеренията си. Истината обаче ще се окаже още по-изненадваща – двамата се познават от близо 10 години, но връзката им никога не е надхвърляла рамките на приятелството.
Ще стане ясно още, че всички ергени първоначално са имали възможност да вкарат доверен човек в имението, но единствено Крис ще се възползва от тази възможност.
Разкритието ще дойде като шок за част от участничките. Елеонора, Цвети Велева и Мануела ще останат видимо разтърсени от случващото се, а напрежението ще се покачи рязко. Малко след това Елизабет ще напусне имението, оставяйки след себе си съмнения и разклатено доверие.
Нов ерген ще промени играта
Събитията обаче няма да спрат дотук. Влизането на Георги Гатев като нов ерген ще промени изцяло динамиката в предаването и ще даде начало на нова вълна от емоции и обрати.
Част от дамите ще се окажат вече запознати с него от предишни сезони, което ще създаде допълнително напрежение и интерес. Сред тях ще бъдат Мартина и Любомира, които ще заявят готовност да му помогнат да се ориентира по-бързо в обстановката.
Мартина дори ще обещае да му съдейства по отношение на Илияна – дама, с която между Гатев ще започне да се усеща силна химия. Искрите между тях ще бъдат видими още от самото начало, а тя категорично ще заяви, че ще помага, без да създава пречки.
Още по-любопитно ще бъде, че в името на любовта Мартина ще бъде готова да влезе в ролята на своеобразен „таен агент“, който да информира Георги за случващото се около неговата фаворитка.
От своя страна Любомира също ще предложи помощта си, като се включи в опитите да го насочи към Илияна. Тъй като отношенията ѝ с него са изцяло приятелски, тя ще действа по-скоро като посредник в зараждащите се чувства.
Какво ще последва?
С отсъствието на Стоян за няколко дни и новите съюзи, които ще започнат да се оформят, балансът в имението ще бъде напълно разклатен.
Дали тези ходове ще доведат до истинска любов или ще се окажат част от добре премислена стратегия – зрителите тепърва ще разберат. Едно обаче е сигурно – предстоят още много изненади.